Badania naukowe nad zielonym małżem – 4flex

Istnieje wiele badań naukowych, które badały wpływ 4flex skład na ludzi i na zwierzęta oraz w celu potwierdzenia skuteczności tego działania. Rosyjskie badanie zostało przeprowadzone u chorych na astmę i nosiło nazwę ,,Leczenie astmy przy pomocy ekstraktu lipidowego z nowozelandzkiego zielonego małża: randomizowane badanie kliniczne.” Zostało ono przeprowadzone przez Studium Emeluanov przy Terapeutycznym Szpitalu Klinicznym Pavlova Uniwersytetu Medycznego w St- Petersburgu.

Badania naukowe nad wpływem zphoto5ielonego małża na ludzi

W Rosji badania są najmłodsze i sięgają 2000 uczestników. Badanych było 46 pacjentów z astmą przewlekłą, którzy byli leczeni przez okres 8 tygodni, w dawce jednej kapsułki Lyprinolu lub placebo, dwa razy dziennie. Kapsułka Lyprinolu zawierała 100 mg oliwy z oliwek i 50 mg kwasów tłuszczowych Omega- 3 oraz kwasy PUFA. U wszystkich pacjentów uprzednio stosowano leczenie sterydami. Celem tego badania, było wykazanie, że ekstrakt z zielonego małża może zmniejszyć zapalenie śluzowe, poprzez zastosowanie leków obkurczających błonę śluzową. Zapalenia te leczono dotychczas przy pomocy mediatorów lipidowych oraz leukotrienów. Mogą one jednak zostać zablokowane przez niektóre enzymy zielonego małża, a tym samym znacząco zmniejszyć objawy. Wyniki zaskoczyły samych badaczy, ponieważ rzeczywiście i pacjentów pojawiła się znaczna poprawa. Byli oni w stanie zagwizdać, zwiększyła się liczba oddechów oraz zawartość nadtlenku wodoru w płucach. Pojawiło się więcej takich osób w tej grupie niż w grupie kontrolnej, która stosowała placebo. Najniższa cena 4flex to prawdopodobnie kilkadziesiąt złotych które nie wiem czy warto wydawać za efekt placebo

Badania nad strukturą i działaniem kwasów tłuszczowych Omega- 3 zostały także przeprowadzone również bardzo szczegółowo w Australii. Uniwersytet RMIT w Australii, nazwał je ,,Badanie przeciwzapalne i wpływ kwasów Omega- 3, PUFA z nowozelandzkiego małża zielonego, Perna canaculus.” Wymagało ono udowodnienia, że kwas tłuszczowy Omega- 3 PUFA (Wielonienasycone kwasy tłuszczowe) ma zdolność łagodzenia zapalenia stawów. Dzięki skomplikowanej procedurze ekstrakcji, pozwoliły one naukowcom wytworzyć kwasy Omega-3 w proszku, tak że wszystkie składniki PUFA zostały w nim zawarte. Ekstrakt ten był zdolny do hamowania lipoksygenazy, a jest to działanie, które ma na celu stosowanie leków przeciwbólowych. Tak więc można było zastąpić nim leki przeciwzapalne, które zwłaszcza w przypadku astmy łagodzą objawy, a co więcej nie mają skutków ubocznych dla przewodu pokarmowego po zażyciu, a więc są bardzo dobrze tolerowane.

Badania koreańskie analizują wpływ 4flex skład na chorobę zwyrodnieniową stawów. Badania w Korei w 2009 roku pokazały, że ekstrakt z zielonego małża może pomóc nie tylko w astmie. Badania nazwane zostały ,,Skuteczność kliniczna i bezpieczeństwo Lyprinolu, opatentowanego ekstraktu z nowozelandzkiej małży zielonej (Perna canaliculus) u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawu biodrowego i stawu kolanowego: wieloośrodkowe badanie kliniczne.” Przeprowadzili je naukowcy z Yonsei Medical Clinic, którzy badali silne działanie przeciwzapalne esktraktu. W badanej grupie wzięło udział 60 chorych, z których wszyscy cierpieli na chorobę zwyrodnieniową stawów, formy zużycia stawów, które zazwyczaj występują w starszym wieku. Pacjenci byli przez 8 tygodni leczeni przy pomocy leku 4flex skład, a wyniki są zdumiewające. Już po 4 tygodniach okazało się, że u 53% uczestników ból się zmniejszył, a dotknięte chorobą stawy są bardziej mobilne. Po 8 tygodniach tych badań w ponad 80% przypadków zostały zaobserwowane pozytywne efekty, które zostały medycznie udowodnione. Żaden z pacjentów nie narzekał na jakiekolwiek skutki uboczne i działania niepożądane podczas stosowania leku. Po analizie tej grupy badawczej naukowcy odkryli, że enzym Lyprinol ma wyjątkowo silne działanie przeciwzapalne i jest w stanie ograniczyć się do naturalnego, łagodnego sposobu na leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów.

Naukowcy z USA badali pozytywny wpływ substancji na zwierzęta. Okazuje się, że ekstrakt z zielonego małża pomaga nie tylko ludziom, ale także u zwierząt naukowcy zauważyli pozytywne skutki. W badaniach ,,Działanie przeciwzapalne stabilizowanego lipidowego ekstraktu z Perna Canaliculus (Lyprinolu)” przeprowadzonych przez University of California w USA, testowane było działanie przeciwzapalne ekstraktu lipidowego u szczurów cierpiących na zapalenie stawów i zapalenie wielostawowe. Wykazano cenny wpływ kwasów tłuszczowych Omega -3 i przeciwutleniaczy, które w naturalny sposób, w znacznie mniejszym dawkowaniu, jak u człowieka przyniosły efekty. Szczury wykazywały wyraźną poprawę atrakcyjności obrazu. Ponadto otrzymały znacznie większą dawkę 4flex skład , aby naukowcy mogli sprawdzić, czy są jakieś skutki uboczne po spożyciu dużych ilości ekstraktu. Wszystkie szczury zachowywały się jednak normalnie i nie wykazywały żadnych objawów, ani skutków ubocznych. Badacze doszli do wniosku, że 4flex skład dostarcza nie tylko dawkę cennych kwasów tłuszczowych, jak to opisano w przypadku oleju z ryb lub podobnych porównywalnych produktów naturalnych, ale również ekstrakt z zielonego małża ma działanie antytoksyczne i dlatego też może być stosowane bez ryzyka wystąpienia skutków niepożądanych i ryzyka przedawkowania zarówno u ludzi, jak i u zwierząt, które są bardzo wrażliwe i szybko reagują na problemy w obszarze żołądkowo- jelitowym.

Zastosowanie oraz formy dawkowania leku 4flex ceneo

4flex kapsułki mogą być stosowane w dawkach 1-2 kapsułek na dobę, popijanych niewielką ilością wody. Szczegółowe informacje znajdują się na ulotce dołączonej do produktu.

4flex ceneo Balsam jest możliwy do stosowania zarówno w dzień, jak i w nocy na wszystkie obszary stawów, w których pojawia się uczucie dyskomfortu. Może być aplikowany  na miejsca piekące, swędzące, gorące, zimne, obrzęknięte i bolące. Nie ma żadnych ograniczeń co do intensywności użytkowania. Balsam należy używać po prostu tak często, jak tylko nam to potrzebne, aby poprawić nasz obraz kliniczny.

4flex Maść jest stosowana podobnie, jak balsam 4flex ceneo. Maść z łatwością można zastosować na obszary skóry, których dotyczy choroba. Proces ten można spokojnie powtarzać kilka razy dziennie, do momentu, w którym nastąpi poprawa.

4flex Koncentrat powinno stosować się co najmniej raz dziennie, a najlepiej stosować go i rano i wieczorem. Więcej informacji znajdziesz na załączonej dphoto6o produktu ulotce.

4flex ekstrakt należy stosować zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Ekstrakt zazwyczaj stosuje się dwa razy dziennie o stałych porach, jako dodatek do jakiejś cieczy.

4flex w proszku rozpuszcza się w wodzie, soku owocowym, herbacie i stosuje najlepiej dwa razy dziennie. Nie należy obawiać się przedawkowania, tak samo jak w przypadku wszystkich innych produktów 4flex ceneo. Nadmiar składników aktywnych jest po prostu wydalany z organizmu.

Wnioski na temat leku 4flex wynikające z przeprowadzonych badań i z opinii konsumentów

4flex skład: zawiera nie tylko cenne dla zdrowia kwasy tłuszczowe, co wykazano, ale ma on także efekt leczniczy, zwłaszcza w leczeniu zaburzeń i chorób zapalnych układu mięśniowo- szkieletowego, takich jak zapalenie stawów, czy astma. Cenne kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz inne składniki nie tylko łagodzą ból, ale również zmniejszają stan zapalny w organizmie. Produkty 4flex ceneo pomagają nie tylko ludziom, ale także psom, kotom, koniom, ponieważ one także mogą korzystać z pozytywnych właściwości produktu. Dużą zaletą jest nie tylko zakres form dawkowania, który jest dostępny w postaci proszku, balsamów, maści, tabletek albo wyciągu, ale również jego delikatny efekt. Efekty uboczne po przyjęciu 4flex ceneo nie zostały dowiedzione. Zatem jest to preparat idealny także dla osób i zwierząt, które posiadają wrażliwy przewód pokarmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *